LVRUEN
Jeļena Dmitrijeva

Mani sauc Jeļena Dmitrijeva.

Es esmu specializācijas „Starptautiskās komunikācijas biznesā un menedžmentā” 2. kursa studente. Šajā gadā es kļuvu par ISMA Pašpārvaldes prezidenti.

Piedzimu un izaugu Rīgā.

Pēc profesijas es esmu sekretāre-lietvede. Iegūtās zināšanas es izmantoju, strādājot „Baltijas servisa centrā” par vadītāja vietnieku apvienojot to ar iepirkumu aģenta amatu. Ar krīzes sākumu es paliku bez darba, bet tās arī kļuva par stimulu, lai sāktu mācīties!

Esmu iniciatīva, patstāvīga, atbildīga personība. Pozitīvisms, mērķtiecība un optimisms ir mani galvenie palīgi panākumu iegūšanai. Man nepatīk ilgi sēdēt uz vienas vietas un nodarboties ar vienu un to pašu. Uzskatu, ka dzīvei vienmēr ir jābūt kustīgai, bet cilvēkam – aktīvam. Šobrīd mani galvenie vaļasprieki ir fotografēšana un, tā saucamā, animācija, taču pagaidām, es amatiera līmenī apgūstu prasmes šajās nozarēs. Izvelējoties tieši šīs nozares, es dāvinu cilvēkiem svētkus.

ISMA SP darbība ir virzīta uz studentu dzīves svarīgo jautājumu risināšanu un studentu sociālās aktivitātes attīstību. Iestājoties ISMA draudzīgajā ģimenē, mani izvelējas SP un iecēla uz mācību daļas vadītāja amatu. 2010./2011. mācību gada garumā es iepazinos ar studiju procesu no visām pusēm. Es uzskatu, ka studentu gadi ir neaizmirstami, un, 2010. gadā iestājoties ISMA Pašpārvaldē, aktīvi piedalījos visos pasākumos! Kā ir zināms, darbiem jāvelta laiku, bet priekiem stundu! Un tieši šo stundu, it īpaši mūsdienu grūtas darba dienas, jāpavadā ar pozitīvo noskaņojumu un ar smaidu uz sejas!

Katra tava diena ir svētki!

Lai tavi jauni svētki kļūst spilgtāki par iepriekšējo!